2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Wsparcie techniczne
  5. Wsparcie techniczne - Zachodniopomorskie
  6. Wsparcie techniczne - Rewal
Dodane 15 kwietnia 2024

Instalator Sieci Telekomunikacyjnych/lub podwykonawstwo

Lokalizacja

Rewal

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Jesteśmy firmą telekomunikacyjną, specjalizującą się w sieciach światłowodowych działającą na terenie Gminy Rewal oraz w Mrzeżynie

Poszukujemy pracownika bądź podwykonawcy do prac monterskich/instalacyjnych

Obowiązki :

  • montaż i utrzymanie nowoczesnych sieci światłowodowych,

  • wykonywanie prac instalacyjnych,

  • wykonywanie prac konserwacyjnych na elementach sieci.

*Możliwość przyuczenia do zawodu.

Oferujemy :

  • umowę o pracę, ( umowa na okres próbny 3 miesiące, umowa na czas określony 12 mies. i umowa bezterminowa) - praca w godzinach 7:30-15:30 (wt-sob) 3230-4000 netto + premia, w zależności od doświadczenia

  • umowa zlecenie dla osób chcących podjęcia się dodatkowego zajęcia - elastyczny grafik pracy, rozliczenia zadaniowe, min. 27,70 brutto/h

  • podwykonawstwo, faktura VAT dla osób posiadających firmę, rozliczenie od uzależnione od stopnia trudności i wykonanych przyłączy abonenckich

  • refundacja kosztów dojazdu/ możliwość użyczenia samochodu na dojazdy ( umowa zlecenie/umowa o prace)

  • darmowy Internet światłowodowy dla osób z gminy Rewal bądź Mrzeżyna ( będących w zasięgu sieci Operatora

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt w wiadomości.

Lokalizacja

Rewal,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Rewal
ID: 672824456