2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Mazowieckie
  5. Montaż i serwis - Warszawa
  6. Montaż i serwis - Ursus
Dodane 23 maja 2024

instalator systemów monitorowania pojazdów GPS

Wynagrodzenie

7 000 - 11 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Ursus

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy, Praca zmianowaMiejsce pracy: Praca zdalna, Praca hybrydowa, Częste podróże służbowe

Zajmujemy się wykonywaniem instalacji systemów monitorowania pojazdów GPS. Zlecenia na wykonanie danej usługi otrzymujemy od firm które poszukują klienta i sprzedają usługi abonamentowe do kontroli pojazdów.

Zakres obowiązków

  • instalacja urządzeń monitorowania pojazdów GPS

  • utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami oraz poszczególnymi działami firmy

  • analiza usterek i rozwiązywanie problemów technicznych

  • serwis zainstalowanych urządzeń

  • konfiguracja urządzeń poprzez aplikacje dedykowane

  • tworzenie raportów z wykonywanych czynności

  • uzupełnianie dokumentacji, raportowanie pracy

  • inwentaryzacja urządzeń

Nasze wymagania

  • doświadczenie w wykonywaniu instalacji urządzeń alarmowych lub GPS

  • niezbędna wiedza z zakresu elektromechaniki samochodowej (pojazdów osobowych, ciężarowych, urządzeń i maszyn budowlanych),

  • czynne prawo jazdy kat. B - warunek konieczny,

  • dyspozycyjność ze względu na delegacje służbowe,

  • odpowiedzialność za powierzone mienie,

  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki,

  • dobra organizacja czasu pracy,

  • doświadczenie w lutowaniu mikro-instalacji elektrycznej 12/24V

  • biegła obsługa elektroniki użytkowej,

  • podstawowa znajomość obsługi komputera,

  • komunikacja z klientami,

  • otwartość na rozmowy i dociekliwość w poznawaniu nowych rozwiązań,

Co oferujemy

  • umowę o pracę lub inną formę współpracy

  • atrakcyjne wynagrodzenie (wraz z systemem premiowym) – zawsze w terminie

  • niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód, narzędzia niezbędne do pracy)

  • szkolenia produktowe

  • wsparcie managementu

  • miłą i przyjazną atmosferę

Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • zależne od posiadanego doświadczenia i zaangażowania w powierzone zadania.

  • 7000 - 11000 zł netto na rękę. Wszystko na umowie zatrudnia

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ursus
ID: 916848475