2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Śląskie
  5. Budowa / remonty - Tychy
Dodane 25 kwietnia 2024

instalator wod.-kan.

Wynagrodzenie

5 384 - 6 100 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Tychy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

zakres obowiązków

prace związane z wewnętrzną instalacją wodno-kanalizacyjną i centralnym ogrzewaniem (usuwanie awarii, prace przy wymianie pionów wodno-kanalizacyjnych w budynkach mieszkalnych)

prowadzenie czynności konserwacyjnych

Nasze wymagania

  • doświadczenie zawodowe na stanowisku montera wewnętrznych instalacji wod.-kan., C. O,

    dyspozycyjność

    umiejętność pracy w zespole

    wysoka kultura osobista

    mile widziane prawo jazdy kat B

    oferujemy

    stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę / umowę zlecenie - do ustalenia, praca od poniedziałku do piątku.

    premia uznaniowa w oparciu o efektywność pracy.

    wyposażenie w narzędzia oraz w odzież ochronną,

    możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia zawodowego,

    samochód do przemieszczania się pomiędzy budowami (dla brygad),

    praca: od zaraz

Lokalizacja

Tychy,

Śląskie

Śląskie, Tychy
ID: 897656661