2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Trener personalny, instruktor fitness
  5. Trener personalny, instruktor fitness - Śląskie
  6. Trener personalny, instruktor fitness - Ruda Śląska
Dodane 05 kwietnia 2024

Instruktor Aqua Fitness/Fitness - Aquadrom Sp. z o.o.

Lokalizacja

Ruda Śląska

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa zlecenie

Opis

INSTRUKTOR AQUA FITNESS/FITNESS

Oczekiwania:

·        doświadczenie w prowadzeniu zajęć aqua fitness lub fitness,

·        kurs z obszaru fitness, mile widziany kurs aqua fitness,

·        wiedza merytoryczna poparta doświadczeniem oraz szkoleniami z zakresu prowadzonych zajęć,

·        łatwość nawiązywania kontaktów z różnymi grupami wiekowymi

·        dużej ilości pozytywnej energii,

·        zaangażowania i odpowiedzialności.

Zadania:

·        prowadzenie zajęć aqua fitness,

·        dbałość o sprzęt sportowy,

·        odpowiedzialność za budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami,

·        pomoc przy organizowaniu eventów,

·        kształtowanie pozytywnego wizerunku Parku Wodnego,

Oferujemy:

·        atrakcyjne wynagrodzenie (stawka 80/100 zł netto za godzinę),

·        pracę w ambitnym i zgranym zespole,

·        wysoką kulturę pracy zespołu i jasno określone zasady pracy,

·        umowę zlecenie,

·        pracę w nowoczesnym miejscu.

Proszę o zawarcie w aplikacji zgody o następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Aquadrom Sp. z o.o. z siedzibą w Rudzie Śląskiej, ul. Kłodnicka 95A na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Jeśli wyraża Pan/ Pani również zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przeszłych rekrutacji również, proszę o dostarczenie drugiej zgody o następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Aquadrom Sp. z o.o. z siedzibą w Rudzie Śląskiej, ul. Kłodnicka 95A na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska.

Lokalizacja

Ruda Śląska,

Śląskie

Śląskie, Ruda Śląska
ID: 710298405