2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Trener personalny, instruktor fitness
  5. Trener personalny, instruktor fitness - Wielkopolskie
  6. Trener personalny, instruktor fitness - Śrem
Dodane 06 maja 2024

Instruktor Fitness / Instruktor Zajęć Grupowych - GO PORT Śrem

Wynagrodzenie

80 - 120 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Śrem

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Opis

GO PORT - Nowe Centrum Fitness w Śremie

Dołącz do naszego zespołu jako Instruktor Fitness w GO PORT - nowym miejscu na sportowej mapie Śremu! Twój entuzjazm, wiedza i zaangażowanie w fitness mogą stać się kluczowym elementem naszego centrum, które nie tylko oferuje miejsce do ćwiczeń, ale również inspiruje do aktywnego stylu życia.

Stanowisko: Instruktor Fitness

Obowiązki:

  • Prowadzenie różnorodnych zajęć fitness.

  • Motywowanie uczestników do osiągania swoich celów treningowych.

  • Indywidualne doradztwo dotyczące treningu i zdrowego stylu życia.

  • Organizacja zajęć grupowych.

  • Uczestnictwo w promocji i organizacji wydarzeń klubu.

Wymagania:

  • Doświadczenie w prowadzeniu zajęć fitness.

  • Certyfikaty instruktorskie lub trenerskie w dziedzinie fitness.

  • Energia, entuzjazm i zdolność motywowania innych.

  • Znajomość aktualnych trendów i nowości w dziedzinie fitness.

  • Komunikatywność i zdolności interpersonalne.

Oferujemy:

  • Pracę w nowoczesnym centrum fitness o powierzchni ponad 2000m2.

  • Przyjazną atmosferę w międzynarodowym środowisku.

  • Długoterminowe perspektywy w rozwijającej się firmie.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym.

  • Możliwość udziału w szkoleniach i rozwoju zawodowym.

Jak aplikować:

Dołącz do nas i bądź częścią ekscytującej przygody GO PORT! Jeśli spełniasz nasze wymagania i jesteś gotów/a do zaangażowania w rozwijającą się markę, prześlij swoje CV.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez SPORTIWO Sp. z o.o z siedzibą w Śremie (63-100), przy ul. Parkowa 19 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem Pana/Pani danych osobowych udostępnionych w dokumentach aplikacyjnych jest SPORTIWO Sp. z o.o z siedzibą w Śremie (63-100), przy ul. Parkowa 19 („Administrator” lub „GO PORT”).   Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Lokalizacja

Śrem,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Śrem
ID: 904449206