2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Wielkopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Dopiewo
Dodane 11 kwietnia 2024

Instruktor jazdy konnej

Wynagrodzenie

4 500 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Dopiewo

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Praktyka / staż

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Ogłoszenie: Zatrudnię Instruktora Jazdy Konnej!

Poszukujemy doświadczonego instruktora jazdy konnej, który dołączy do naszego zespołu. Jeśli kochasz konie i masz umiejętności w prowadzeniu lekcji jazdy konnej, to ta praca jest dla Ciebie!

Wymagania:

- Doświadczenie w nauczaniu jazdy konnej dla różnych grup wiekowych i poziomów zaawansowania

- Umiejętność pracy z różnymi rasami koni

- Znajomość zasad bezpieczeństwa związanych z jazdą konną

- Komunikatywność i umiejętność pracy z ludźmi

- Dyspozycyjność w weekendy i elastyczne godziny pracy

Obowiązki:

- Prowadzenie lekcji jazdy konnej dla początkujących i zaawansowanych jeźdźców

- Pomoc w przygotowaniu koni i sprzętu przed lekcjami

- Utrzymanie czystości i porządku w stajni

- Zapewnienie odpowiedniego bezpieczeństwa podczas zajęć

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie w dynamicznym i przyjaznym środowisku

- Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń

- Konkurencyjne wynagrodzenie

Lokalizacja

Dopiewo,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Dopiewo
ID: 864214997