2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Kujawsko-pomorskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Żołędowo
Dodane 10 kwietnia 2024

Instruktor Kulturalno- oświatowy

Wynagrodzenie

4 500 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Żołędowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

 Gminny Ośrodek Kultury w Osielsku, poszukuje kandydata na  stanowisku pracy:

Starszy Instruktor kulturalno- oświatowy

Wymagania: - wykształcenie: wyższe mile widziane pedagogiczne,kulturoznawstwo - doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą oraz osobami starszymi  , - prawo jazdy kategorii B, - dobra znajomość obsługi komputera wraz z pakietem Microsoft Office(Word, Excel), - samodzielność, kreatywność, dyspozycyjność,

– wysoka kultura osobista i umiejętność pracy w zespole.

Zakres obowiązków: –prowadzenia zajęć kulturalnych, rekreacyjnych, ogólnorozwojowych – organizowanie imprez,

–współpraca ze społecznością lokalną,

Oferujemy:- pracę na podstawie umowy o pracę w wymiarze 1 etatu

Praca w godzinach popołudniowych.

CV wraz z załączoną klauzula RODO prosimy składać TYLKO I WYŁĄCZNIE na adres mailowy (dostępny na stronie GOK- kadry), lub w wiadomości przez olx.

Lokalizacja

Żołędowo,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Żołędowo
ID: 910814417