2. Praca
  3. Edukacja
  4. Kursy, zajęcia dodatkowe
  5. Kursy, zajęcia dodatkowe - Lubelskie
  6. Kursy, zajęcia dodatkowe - Puławy
Dodane 02 kwietnia 2024

Instruktor nauki jazdy kat. A, B, C, CE, D

Lokalizacja

Puławy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Oferujemy pracę na stanowisku instruktor nauki jazdy kat. A, B, C, CE, D

- w pełnym wymiarze godzin lub w formie pracy dorywczej,

-umowa o pracę

-wynagrodzenie od 4500 tys. netto (na rękę)

-praca w Puławach

Wymagania:

- uprawnienia instruktora nauki jazdy

- wysoka kultura osobista

-bardzo dobre przygotowanie merytoryczne z zakresu metodyki nauczania, psychologii, przepisów ruchu drogowego oraz techniki jazdy

-umiejętność pracy w grupie

-punktualność

- uprawnienia instruktora techniki jazdy lub egzaminatora dodatkowo premiowane

Zakres obowiązków:

- nauka jazdy motocyklem, samochodem osobowym, samochodem ciężarowym

Nasza firma organizuje też Kursy na instruktora nauki jazdy.

Zainteresowanych zapraszamy - zgłoszenia przyjmujemy mailowo, telefonicznie bądź osobiście w biurze.

Więcej informacji pod numerem: 506 149 690

Lokalizacja

Puławy,

Lubelskie

Lubelskie, Puławy
ID: 907951360