2. Praca
  3. Edukacja
  4. Kursy, zajęcia dodatkowe
  5. Kursy, zajęcia dodatkowe - Śląskie
  6. Kursy, zajęcia dodatkowe - Katowice
  7. Kursy, zajęcia dodatkowe - Śródmieście
Dodane 29 kwietnia 2024

Instruktor ROBOTYKI dla dzieci - EdWings - KATOWICE

Wynagrodzenie

40 - 55 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Katowice, Śródmieście

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeRekrutacja online

Opis

INSTRUKTOR ZAJĘĆ ROBOTYKI dla dzieci

Początek współpracy: kwiecień 2024.

Miejsce pracy: Katowice, Mierzęcice

Praca z dziećmi w wieku szkolnym i przedszkolnym. Nie wymagana jest specjalistyczna wiedza.

Chcesz pracować w prężnie działającej firmie o ogólnopolskim zasięgu? Zapraszamy! Mamy oferty dla osób, które dopiero chcą rozwinąć skrzydła.

Opis stanowiska:

• Prowadzenie zajęć robotyki w szkołach i w przedszkolach w trakcie roku szkolnego. 5h/tydzień, 20h/miesiąc oraz dodatkowo raz w miesiącu 7h

  • Poniedziałki - 13:00-14:00/14:30 (Katowice)

  • Środy - 9:30-12:30 (Katowice) - raz w miesiącu

    - 14:00/14:30-15:30 (Katowice)

  • Czwartki - 9:30-12:30 (Katowice) - raz w miesiącu

    - 14:30-15:30/16:00 (Katowice)

  • Piątek - 11:30-12:30 (Mierzęcice)

• Dodatkowo dla zainteresowanych oferujemy funkcję Managera Edukacyjnego lub Asystenta Centralnego z możliwością stałej lub okresowej współpracy.

Oferujemy:

• Stałą, dodatkową pracę w ogólnopolskiej firmie

• Wynagrodzenie 40-55 zł brutto za 60 min zajęć

• Zwrot za dojazdy

• Ubezpieczenie zdrowotne i społeczne.

• Elastyczny czas pracy dostosowany do Twojego grafiku.

• Szkolenie na stanowisko i bogaty pakiet dodatkowych szkoleń.

• Wyposażenie w zestawy do prowadzenia zajęć i multimedialną bibliotekę z dodatkowymi materiałami.

• Platformę komunikacyjną z firmą ułatwiającą rozliczenia.

• Dodatkowe stałe lub okresowe wynagrodzenie na stanowisku Managera Edukacyjnego.

Wymagania:

• Status studenta / nie jest wymagane, ale mile widziane/

Dyspozycyjność w podanych godzinach

• Prawo jazdy kat. B i własny samochód / mile widziane/

• Predyspozycje do pracy z dziećmi.

• Na stanowisku Managera Edukacyjnego - umiejętność prowadzenia krótkich prezentacji oraz rozmów z klientami.

Wszystkich zainteresowanych kandydatów, spełniających przedstawione wymagania zapraszamy do przesyłania aplikacji (CV) za pomocą OLX . Informacja o RODO dostępna jest na www.edwings.pl. Przesyłając aplikację kandydat wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz 922 z późn. zm.). Jednocześnie oświadcza, że został poinformowany o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Śląskie

Śląskie, Katowice, Śródmieście
ID: 852401463