2. Praca
  3. Edukacja
  4. Kursy, zajęcia dodatkowe
  5. Kursy, zajęcia dodatkowe - Śląskie
  6. Kursy, zajęcia dodatkowe - Częstochowa
  7. Kursy, zajęcia dodatkowe - Stare Miasto
Dodane 05 czerwca 2024

Instruktor tańca - Częstochowa

Wynagrodzenie

3 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Częstochowa, Stare Miasto

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Roar Dance Szuka Nieustraszonego Instruktora Tańca do prowadzenia zajęć tanecznych w przedszkolach!

Stanowisko: Instruktor Tańca – z energią powyżej normy i niezaprzeczalnym poczuciem humoru

Kogo szukamy?

Osoby, która:

  • lubi dzieci i dobrze się czuje w ich towarzystwie

  • uwielbia tańczyć (i lubi aktywny tryb życia)

  • ma duże pokłady pozytywnej energii

A tak konkretnie, szukamy fajnej dziewczyny, z pozytywną energią, która lubi taniec i chce na tym zarobić.

Dlaczego warto pracować z nami?

  • zapewniamy szkolenie wprowadzające do pracy i uczymy Cię tak, abyś fantastycznie czuła się w pracy z dziećmi,

  • stale wspieramy Cię w rozwoju Twoich kompetencji instruktorskich, poprzez regularne szkolenia

  • doceniamy Twoje zaangażowanie w rozwój - dzięki temu Twoje wynagrodzenie wzrasta

  • otrzymujesz program do pracy, który angażuje dzieci w 100%, w tym roku tańczyło z nami 15.000 dzieci! Dzięki temu nie tracisz czasu na głowienie się “jak ich zainteresować”

  • pracujemy indywidualnie, jednak współpraca zespołowa stanowi ważny element; zawsze możesz liczyć na pomoc zespołu

  • zarabiasz na tym, co lubisz!

  • aktualnie prowadzimy zajęcia w ponad 400 przedszkolach, dlatego możemy zapewnić Ci elastyczny grafik dopasowany do Twoich potrzeb i stabilne wynagrodzenie

Obowiązki z przymrużeniem oka..

  • Obudzenie w uczestnikach dzikiej radości podczas tańca.

  • Prowadzenie zajęć tanecznych na podstawie programu.

  • Zobowiązanie, że po każdej lekcji uczestnicy będą tańczyć z duchem dzikiej przygody!

Lokalizacja: Przedszkola w dopasowanych do Ciebie lokalizacjach

Wynagrodzenie: zależne od doświadczenia i rosnące wraz z nabywaniem nowych kompetencji

Godziny pracy: w przedziale od 9.00 -16.00 (elastyczny grafik, dopasowany do Twoich możliwości)

A więc….

Czy masz odwagę obudzić lwa w w naszych podopiecznych i przenieść się z nimi w magiczny świat tańca? Jeśli tak, to wyślij nam parę informacji o sobie:

  • O swoim doświadczeniu tanecznym

  • O swoim doświadczeniu w pracy z dziećmi,

  • Zakresu dzielnic, jakie są w Twoich możliwościach dojazdowych,

  • Informacji, czy posiadasz prawo jazdy/samochód,

  • Dane do kontaktu,

  • Proponowaną stawkę za godzinę zajęć,

  • Informację o byciu (lub niebyciu) studentem / prowadzeniu własnej działalności;

Jaką mamy misję?

Chcemy sprawić, by nasi podopieczni byli odważni, pewni siebie i świadomi własnych możliwości! Pokazujemy, że taniec to świetna zabawa, dzięki czemu od najmłodszych lat wdrażamy zdrowe nawyki.

Tutaj możesz zobaczyć, jak wygląda praca w praktyce i sprawdzić, czy to dla Ciebie:

Youtube: Roar Dance - film promocyjny

Strona: www.centrumekspresja.pl/roardance/

Przed rozpoczęciem pracy odbędzie się spotkanie szkoleniowe, które przygotuje Cię do pracy.

Dołącz do nas i spraw, by świat tańca był jeszcze bardziej dziki :-)

Śląskie

Śląskie, Częstochowa, Stare Miasto
ID: 913682286