2. Praca
  3. Opieka
  4. Opieka nad seniorami i chorymi
  5. Opieka nad seniorami i chorymi - Małopolskie
  6. Opieka nad seniorami i chorymi - Kraków
  7. Opieka nad seniorami i chorymi - Podgórze
Dodane 05 kwietnia 2024

Instruktor terapii zajęciowej

Wynagrodzenie

4 400 - 4 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Podgórze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Wymagania: Wykształcenie wyższe lub średnie o kierunku umożliwiającym wykonywanie zadań na stanowisku instruktora terapii zajęciowej,

  • CV z przebiegiem nauki i pracy zawodowej

  • Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

Warunki pracy: Wymiar czasu pracy: 1 etat (praca w godzinach od 8.00-16.00)

Obowiązki:

  • umiejętność planowania i realizacji zajęć dostosowanych do stanu zdrowia, możliwości, potrzeb i mieszkańców,

  • organizowanie uroczystości świątecznych, rocznicowych oraz cyklicznych spotkań i imprez w Domu,

  • zdolności interpersonalne połączone z wysoką kulturą osobistą, dokładność, terminowość,

  • sprawowanie opieki na mieszkańcami w czasie zajęć, imprez organizowanych na terenie DPS i poza placówką;

  • aktywizacja mieszkańców do uczestnictwa w zajęciach;

  • odpowiedzialność i zaangażowanie w pracę, bardzo dobra organizacja pracy,

  • kreatywność,

  • Umiejętność obsługi komputera;

  • prowadzenie dokumentacji wykonanej pracy;

  • wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonych w ramach zajmowanego stanowiska;

Osoby zainteresowane prosimy o dostarczenie CV na adres :

Dom Pomocy Społecznej Zakonu Przenajświętszej Trójcy w Krakowie

ul. Łanowa 1B, 30-725 Kraków.

Szczegóły pod numerem telefonu 12 650 50 20 od godziny 7.00 do 14.00

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Podgórze
ID: 899593377