2. Praca
  3. Edukacja
  4. Kursy, zajęcia dodatkowe
  5. Kursy, zajęcia dodatkowe - Dolnośląskie
  6. Kursy, zajęcia dodatkowe - Wrocław
  7. Kursy, zajęcia dodatkowe - Krzyki
Dodane 30 kwietnia 2024

Instruktor zajęć artystycznych na półkoloniach we Wrocławiu

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Poszukujemy instruktora do prowadzenia warsztatów artystycznych (malowanie, decoupage, ceramika, itp.) podczas wakacyjnych półkolonii we Wrocławiu.

Wymagania:

- posiadanie uprawnień wychowawcy wypoczynku

- doświadczenie w prowadzeniu zajęć plastycznych dla dzieci

- uzdolnienia artystyczne i biegła znajomość podstawowych technik artystycznych

- komunikatywność, aktywność i otwartość

- odpowiedzialność i wysoka kultura osobista.

Zakres obowiązków :

- samodzielne prowadzenie warsztatów artystycznych w trakcie najbliższych półkolonii wakacyjnych

- opieka nad dziećmi, organizowanie gier integracyjnych i zabaw sportowo-ruchowych

- wspieranie uczestników półkolonii w odkrywaniu ich talentów plastycznych.

Gwarantujemy inspirujące środowisko pracy, miłą atmosferę, pracę w godzinach 8-17:00 od poniedziałku do piątku, możliwość długoterminowej współpracy. Zapewniamy starannie opracowany program merytoryczny zajęć i specjalistyczne przeszkolenie przed rozpoczęciem pracy.

Wszystkich zainteresowanych podjęciem współpracy prosimy o przesłanie życiorysu podając w temacie Instruktor warsztatów artystycznych. Przesyłając aplikację, prosimy o dopisanie do niej następującej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji , zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 830076800