2. Praca
  3. Edukacja
  4. Kursy, zajęcia dodatkowe
  5. Kursy, zajęcia dodatkowe - Mazowieckie
  6. Kursy, zajęcia dodatkowe - Grójec
Dodane 09 kwietnia 2024

Instruktor zajęć dla dzieci z robotyki LEGO

Lokalizacja

Grójec

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Dołącz do zespołu SPICE GEARS ACADEMY i zostań instruktorem LEGO robotyki !

Opis stanowiska:

- prowadzenie warsztatów dla dzieci w wieku 6 - 14 lat,

- utrzymywanie dobrych relacji z uczestnikami zajęć i ich rodzicami,

- rozwijanie programu zajęć SPICE GEARS ACADEMY,

Wymagania:

- absolwenci studiów lub studenci kierunków technicznych lub pedagogiki,

- dobra znajomość obsługi komputera,

- kreatywność i inicjatywa w działaniu,

- umiejętności organizacyjne,

- prawo jazdy kategorii B oraz samochód,

- mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi,

Oferujemy:

- możliwość rozwoju oraz współpracy z drużyną SPICE GEARS,

- pełne profesjonalne przeszkolenie w zakresie prowadzenia zajęć,

- elastyczne godziny pracy w godzinach popołudniowych i weekendy (praca dodatkowa),

- narzędzia niezbędne do pracy,

- atrakcyjne wynagrodzenie za przeprowadzone zajęcia.

Lokalizacja

Grójec,

Mazowieckie

Mazowieckie, Grójec
ID: 879027947