2. Praca
  3. Edukacja
  4. Kursy, zajęcia dodatkowe
  5. Kursy, zajęcia dodatkowe - Wielkopolskie
  6. Kursy, zajęcia dodatkowe - Poznań
  7. Kursy, zajęcia dodatkowe - Winogrady
Dodane 23 kwietnia 2024

Instruktor zajęć edukacyjnych/Wychowawca kolonijny

Lokalizacja

Poznań, Winogrady

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Mały Inżynier zajmuje się organizacją zajęć dla dzieci i młodzieży. Naszą specjalnością są warsztaty edukacyjne z zakresu nauk ścisłych i nowoczesnych technologii- programowania, robotyki, elektroniki, chemii i fizyki oraz niezapomniane urodziny edukacyjne.

Poszukujemy energicznych i uśmiechniętych osób do prowadzenia zajęć edukacyjnych Małego Inżyniera. Jeśli jesteś studentem, uczniem szkoły średniej- nie wahaj się- aplikuj. Dzięki elastycznym godzinom pracy, bez problemu połączysz pracę z innymi obowiązkami.

Poprowadź zajęcia pozalekcyjne, weekendowe, urodziny i pokazy naukowe w czasie roku szkolnego, a w trakcie ferii zimowych i wakacji półkolonie.

Twój zakres obowiązków:

  • prowadzenie zajęć z programowania, robotyki, eksperymentów dla dzieci i młodzieży według dostarczonych przez nas materiałów

  • możliwość uczestniczenia w rozwoju programu zajęć

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w pracy z dziećmi lub predyspozycje do pracy z dziećmi

  • znajomość podstaw programowania lub gotowość do nauki w zakresie prowadzenie zajęć dla dzieci

  • chęć do pracy i rozwijania swoich kompetencji

  • prawo jazdy kat. B (czynne)

Mile widziane (nieobowiązkowe):

  • status studenta/ucznia

  • zainteresowanie naukami ścisłymi

Zapewniamy:

  • elastyczne godziny pracy (możliwość pogodzenia pracy ze studiami)

  • wynagrodzenie za cały czas pracy, nie tylko za czas prowadzenia zajęć jak w innych firmach

  • młode i sympatyczne grono współpracowników

  • bezpłatne szkolenia, materiały, obejmujące najszerszą na rynku ofertę zajęć edukacyjnych

  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku zajęć edukacyjnych- działamy już 15 lat

W małym inżynierze kładziemy nacisk na praktyczny wymiar zajęć, dlatego nasze warsztaty są pełne ciekawych zadań do wykonania i inspirujących wyzwań. Dzięki temu przekazujemy nie tylko teoretyczną wiedzę, ale uczymy również konkretnych umiejętności, promujemy samodzielne myślenie i kreatywne rozwiązywanie problemów.

Chcesz mieć wkład w edukację przyszłych pokoleń? Zapraszamy do zespołu Małego Inżyniera!

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego cv.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Winogrady
ID: 913893048