2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Trener personalny, instruktor fitness
  5. Trener personalny, instruktor fitness - Podkarpackie
  6. Trener personalny, instruktor fitness - Jarosław
Dodane 29 kwietnia 2024

Instruktor zajęć taneczno – sportowych dla dzieci - Cheerleading

Wynagrodzenie

70 - 80 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Jarosław

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Poszukujemy pozytywnych, energicznych osób, które mają dobry kontakt z dziećmi do prowadzenia niestandardowych zajęć tanecznych z elementami gimnastyki oraz akrobatyki - Cheerleading.

WYMAGANE DOŚWIADCZENIE W TAŃCU

Pomagamy zdobyć odpowiednie kwalifikacje.

Wynagrodzenie:

70 - 80 zł netto / godzina plus zwrot kosztów dojazdu

Oferta dotyczy pracy w:

Jarosławiu Przeworsku Przemyślu

Praca w godzinach popołudniowych po 16

OPIS STANOWISKA:

  • zarządzanie, organizowanie i rozwój autorskich zajęć z cheerleadingu (choreografie) z elementami gimnastyki, akrobatyki dla dzieci

  • Opracowywanie planu zajęć, uwzględniając różne poziomy zaawansowania,

  • Przygotowanie i organizacja występów na różnych imprezach i zawodach,

  • Motywowanie uczestników i tworzenie pozytywnej atmosfery na zajęciach.

  • Oferujemy przeszkolenie w zakresie prowadzenia zajęć.

Dodatkowe atuty:

  • wcześniejsze doświadczenie taneczne, sportowe lub doświadczenie w pracy z dziećmi wykształcenie z zakresu Wychowania Fizycznego lub Pedagogiki

  • prawo jazdy kategorii B (szukamy osób zmotoryzowanych)

  • umiejętności organizacyjne, pedagogiczne

  • wysoka kultura osobista

Jeśli jesteś osobą pełną pasji i energii, chcesz rozwijać swoje umiejętności oraz dzielić się nimi z innymi, to ta oferta jest dla Ciebie!

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego.

Praca na umowę zlecenie.

Przyjazna atmosfera pracy.

Czekamy na Ciebie!!!

Dołącz do naszej drużyny!

Stars ACADEMY

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Jarosław,

Podkarpackie

Podkarpackie, Jarosław
ID: 911872327