2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Kosmetolog, kosmetyczka
  5. Kosmetolog, kosmetyczka - Mazowieckie
  6. Kosmetolog, kosmetyczka - Legionowo
Dodane 11 maja 2024

Instytut Yasumi zatrudni Kosmetologa

Wynagrodzenie

6 500 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Legionowo

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Instytut Zdrowia i Urody Yasumi w Legionowie zatrudni kosmetologa Wymagania: • Pracowitość, uczciwość oraz wysoka jakość obsługi klienta są u nas priorytetem
 • Umiejętność samodzielnej organizacji pracy
 • Wykształcenie kierunkowe
 • Dyspozycyjność, komunikatywność, otwartość, wysoka kultura osobista
 • miła aparycja
 Zakres obowiązków:
 • Wykonywanie zabiegów kosmetycznych
 • znajomość, promowanie i oferowanie klientom najwyższej jakości zabiegów,
 • dbanie o stanowisko pracy
 Oferujemy: • Prace w profesjonalnym salonie
 • Szkolenie wprowadzające
 • Możliwość rozwoju zawodowego
 • Przyjazną i twórczą atmosferę w pracy
 • Stabilne warunki zatrudnienia • Wynagrodzenie dwuskładnikowe ( podstawa + prowizja)
 Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem poprzez formularz zgłoszeniowy Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Lokalizacja

Legionowo,

Mazowieckie

Mazowieckie, Legionowo
ID: 913634336