2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Grodzisk Mazowiecki
Dodane 05 maja 2024

InterCamp.pl Obsługa sprzedaży internetowej / Pakowacz

Wynagrodzenie

4 242 - 4 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Grodzisk Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma InterCamp.pl zatrudni do swojej załogi pracownika na stanowisku Pakowacz w sklepie internetowym.

Nasza firma jest bardzo szybko rozwijającym się przedsiębiorstwem działającym w handlu w Internecie. Mamy jeden z najlepszych i najlepiej zautomatyzowanych systemów informatycznych w branży e-commerce. Przesyłki lekkie, drobnicowe.

Opis stanowiska

  • Praca magazyniera w naszej firmie polega na obsłudze sprzedaży wysyłkowej w sklepie internetowym, czyli zbieranie towaru z magazynu, pakowanie przesyłek, przyjmowanie dostaw

  • Godziny pracy 8-16

  • Możliwe zatrudnienie osoby młodej, bez doświadczenia ale z chęciami do pracy.

  • Praca w jedną sobotę w miesiącu dodatkowo +50%

Wymagania:

  • Chęci do pracy

  • Uczciwość

Mile widziane:

  • Znajomość Subiekt GT, Baselinker, Shoper (nie wymagana)

  • Szeroko pojęta wiedza w zakresie informatyki będzie dużą zaleta i może być premiowana.

Oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Wynagrodzenie 4242zl brutto od lipca 4300zł brutto.

  • Stabilne zatrudnienie

  • Stabilność wypłat

  • Praca w zgranym, młodym zespole (4 osoby)

  • Miła atmosfera

Praca od zaraz.

Lokalizacja

Grodzisk Mazowiecki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Grodzisk Mazowiecki
ID: 730372534