2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Opolskie
  6. Obsługa produkcji - Nysa
Grażyna
Dodane 02 maja 2024

Intersnack Poland w Nysie zatrudni Mechanika

Lokalizacja

Nysa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Główne obowiązki:

  • Monitorowanie stanu technicznego mechanicznych elementów i podzespołów maszyn produkcyjnych;

  • Usuwanie awarii mechanicznych dla zapewnienia ciągłość produkcji i raportowanie ich usunięcia zgodnie z wymaganiami;

  • Wykonywanie diagnostyki, przeglądów prewencyjnych na terenie całego zakładu;

  • Udział w projektach wdrażania nowych rozwiązań technicznych i modernizacjach linii produkcyjnych, maszyn, urządzeń i instalacji.

Oczekiwania:

  • wykształcenie min. średnie zawodowe/techniczne o profilu mechanicznym, ślusarskim lub podobnym;

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • Praktyczna wiedza z zakresu mechaniki;

  • Umiejętność czytania schematów i dokumentacji technicznej;

  • Uprawnienia eksploatacyjne SEP ( mile widziane ).

Oferujemy:

  • Stałe zatrudnienie na umowę o pracę;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie ( podstawa + premia miesięczna );

  • Dodatek za dojazd ( powyżej 25 km );

  • Prywatną opiekę medyczną (w tym np. rezonans, tomograf i fizjoterapia);

  • System benefitów (MyBenefit, Multisport, bony i paczki świąteczne);

  • Organizujemy konieczne uprawnienia i szkolenia na koszt pracodawcy.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Nysa,

Opolskie

Opolskie, Nysa
ID: 689760377