2. Praca
  3. Energetyka
  4. Pozostałe w Energetyka
  5. Pozostałe w Energetyka - Małopolskie
  6. Pozostałe w Energetyka - Węgrzce
Dodane 02 maja 2024

Inwentaryzator/audytor na terenie całej Polski

Wynagrodzenie

1 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Węgrzce

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Umowa o dzieło

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: Częste podróże służbowe, Praca zdalnaRekrutacja online

Poszukujemy osób do przeprowadzania inwentaryzacji niezbędnych do wykonania audytów energetycznych. Nasza firma zajmuje się usługami inżynierskimi oraz doradztwa energetycznego. Jesteśmy liderem w branży i obecnie poszukujemy osoby, która wesprze nasz zespół i poszerzy naszą działalność biznesową z poszczególnych rejonów Polski:

  • Zielona góra

  • Wrocław

  • Poznań

  • Częstochowa

  • Opole

  • Kielce

  • Gdańsk/Gdynia

  • Gorzów Wielkopolski

  • Słupsk

  • Szczecinek

  • Leszno

Twoje obowiązki:

  • dojazd na miejsce zlecenia;

  • sporządzenie dokumentu na podstawie wykonanej inwentaryzacji;

  • złożenie raportu po wykonaniu zlecenia;

Nasze wymagania:

  • dobre umiejętności interpersonalne;

  • determinacja i umiejętności techniczne;

  • dyspozycyjność.

Ważnym atutem będzie posiadanie prawa jazdy oraz samochodu.

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie. Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania doświadczenia w szybko rozwijającej się branży. Elastyczne godziny pracy. Praca jest w 100% zdalna bez potrzeby przyjazdu do siedziby firmy, gdy nie jesteś w trakcie wyjazdów do klienta.

Lokalizacja

Węgrzce,

Małopolskie

Małopolskie, Węgrzce
ID: 911065643