2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Małopolskie
  5. Budowa / remonty - Zabierzów
Dodane 23 maja 2024

Inżynier automatyk

Wynagrodzenie

8 500 - 11 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Zabierzów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

O nas

Oferujemy usługi i wsparcie w zakresie realizacji projektów: przetargowych, budowlanych oraz wykonawczych: instalacji energetycznych, teletechnicznych oraz automatyki budynkowej i przemysłowej w oparciu w rozwiązania znanych światowych dostawców technologii. Kompleksowo realizujemy, wdrażamy i serwisujemy systemy w różnego typu obiektach: przemysłowych, biurowych, logistycznych, handlowych, finansowych, serwerowych.

Twój zakres obowiązków

  • Programowanie sterowników PLC – produkcji Schneider/Siemens itp

  • Testowanie i uruchamianie systemów automatyki u klienta końcowego

  • Wdrożenie i uruchomienie przetwornic częstotliwości

  • Analiza dokumentacji projektowej

  • Wsparcie Działu projektowego w tworzeniu dokumentacji technicznej dla realizowanych projektów oraz Działu Handlowego w zakresie tworzenia kalkulacji dla ofert handlowych

  • Współpraca z zespołem oraz z innymi działami firmy

  • Współpraca z podwykonawcami i grupami montażowymi na realizowanych projektach

  • Dozór po uruchomieniu

    Nasze wymagania

    • wykształcenie średnie lub wyższe (kierunki: elektrotechnika, automatyka i robotyka lub pokrewny)

    • doświadczenie (min. 2 lata) przy procesach przemysłowych.

    • umiejętność czytania schematów elektrycznych, technologicznych oraz dokumentacji technicznej urządzeń

    • znajomość urządzeń AKPiA

    • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

    • znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji

    • dyspozycyjność, gotowość do wyjazdów na uruchomienia

    • umiejętność organizacji czasu pracy, samodzielność

    • Mile widziane

    • znajomość oprogramowania CAD (AutoCad, Eplan)

    • uprawnienia „E” i „D” do 1kV

    • umiejętność programowania paneli operatorskich HMI

    To oferujemy

    • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat,

    • elastyczne godziny pracy,

    • możliwość zdobywania praktyki wykonawczej i projektowej,

    • karta benefit,

    • pakiet medyczny,

    • ubezpieczenie na życie.

    Benefity

    • dofinansowanie zajęć sportowych

    • prywatna opieka medyczna

    • dofinansowanie nauki języków

    • dofinansowanie szkoleń i kursów

    • ubezpieczenie na życie

    • spotkania integracyjne

    • służbowy telefon do użytku prywatnego

    • dofinansowanie wypoczynku

    • możliwość uzyskania uprawnień

W związku z wejściem w życie w dniu 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i ich swobodnego przepływu nazwane w skrócie "RODO", uprzejmie informujemy, że administratorem danych osobowych przekazanych przez Pana/Panią spółce SYMETRIUM Sp. z o. o, w związku z zawartą umową o pracę jest spółka SYMETRIUM Sp. z o.o. z siedzibą w Zabierzowie nazywana dalej "Spółką". Przekazane przez Pana/Panią dane osobowe przetwarzane będą w celu zawarcia i realizacji umowy o pracę oraz z w celu tworzenia zestawień, analiz i statystyk na potrzeby własne, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Podstawę przetwarzania danych osobowych stanowi art. 6 ust. 1 pkt a), b), c) i f) opisanego wyżej Rozporządzenia. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą zgodnie z RODO przez okres obowiązywania umowy o pracę oraz do chwili upływu okresu obowiązkowego ich przechowywania zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa. Prawo do przetwarzania Pana/Pani danych osobowych wynika z art. 221 § 1 i § 2 Kodeksu pracy. Odbiorcami Państwa danych czyli podmiotami, którym będziemy mogli przekazać Państwa dane zgodnie z obowiązującym prawem, będą podmioty przetwarzające dane na nasze zlecenie, to jest podmioty wykonujące usługi doradcze, współzarządzające, księgowe, prawne, informatyczne, kurierskie, pocztowe itp. oraz podmioty uprawnione na podstawie obowiązujących przepisów. Ma Pan/Pani prawo do żądania dostępu do treści swoich danych, żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, żądania przenoszenia danych jak również prawo do zgłoszenia sprzeciwu, cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Ponadto ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Danych Osobowych ( w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych) w razie uznania, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy RODO lub inne przepisy określające sposób przetwarzania i ochrony danych osobowych.

Lokalizacja

Zabierzów,

Małopolskie

Małopolskie, Zabierzów
ID: 856390963