2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Dolnośląskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Środa Śląska
Aleksandra Stec
Dodane 25 kwietnia 2024

Inżynier Automatyk

Lokalizacja

Środa Śląska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Mamy dla Ciebie ofertę, jeśli masz doświadczenie zarówno w tematach mechanicznych jak i programowaniu sterowników PLC.

Stanowisko samodzielne we współpracy z innymi osobami z działów inżynierii.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej - APLIKUJ!

oferujemy

  • prywatną opiekę medyczną
  • ubezpieczenie na życie
  • coroczne dofinansowanie okularów itp.
  • bogaty pakiet socjalny
  • bony na święta
  • wyprawki szkolne dla dzieci pracowników
  • dofinansowanie do wypoczynku dzieci
  • imprezy firmowe
  • tańsze bilety do kina oraz do obiektów sportowych
  • dofinansowania do kantyny 50%
  • dofinansowania do dojazdów

zadania

  • automatyzacja nowych oraz już istniejących procesów produkcyjnych (maszyn oraz procesów produkcyjnych)
  • znajomość programowania robotów (przemysłowych oraz kolaboratywnych)
  • wdrażanie systemów wizyjnych
  • programowanie sterowników PLC
  • poprawa konstrukcji maszyn oraz ich instalacja
  • industrializacja systemów przemysłowych
  • uczestnictwo w spotkaniach projektowych dotyczących procesów automatyzacji
  • współpraca z członkami zespołu z obszaru proces, konstrukcji, utrzymania ruchu
  • koordynacja zamawiania części
  • przygotowywanie niezbędnej dokumentacji technicznej
  • przygotowywanie instrukcji do wdrożonych systemów
  • zapewnienie systemów bezpieczeństwa zgodnie z FSS 5

oczekujemy

  • ukończone studia -  budowa maszyn lub pokrewne
  • doświadczenie w sektorze automotive w obszarze produkcyjnym w zakresie
  • automatyki, budowy maszyn, robotyki , programowanie sterowników PLC itd.
  • zdolności mechaniczne
  • programowanie robotów
  • wdrażanie automatyzacji w obszarze produkcji
  • znajomość j.angielskiego lub opcjonalnie niemieckiego
  • umiejętność pracy zespołowej
  • umiejętność prascy pod presją
  • gotowość do podróży służbowych

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Środa Śląska,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Środa Śląska
ID: 911001569