2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Śląskie
  5. Inżynieria - Gliwice
  6. Inżynieria - Politechnika
Dodane 05 kwietnia 2024

Inżynier Automatyk Programista PLC

Wynagrodzenie

10 000 - 18 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gliwice, Politechnika

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Poszukujemy osoby na stanowisko Inżynier Automatyk Programista PLC.

Zadania:

• opracowanie założeń do oprogramowania projektu urządzenia prototypowego,

• przygotowanie programów dla PLC, HMI, (ew. robotów) zgodnie z założeniami klienta,

• przygotowanie programów dla systemów bezpieczeństwa i systemów wizyjnych,

• wsparcie dla konstruktorów w zakresie doboru elementów automatyki,

• kontakt z klientami i dostawcami,

• uruchamianie maszyn i urządzeń na terenie zakładu i u klientów,

• stała współpraca z działami projektowymi i montażem,

• przygotowanie dokumentacji technicznej.

Wymagania:

• preferowane wykształcenie wyższe,

• doświadczenie w programowaniu systemów opartych o sterowniki PLC Siemens, mile widziane doświadczenie ze sterownikami Mitsubishi,

• bardzo dobra znajomość narzędzi TIA Portal,

• doświadczenie w oprogramowaniu systemów z napędami serwo, robotami, systemami wizyjnymi, wraz z transferem danych procesowych do systemów PC,

• samodzielność w realizacji powierzonych zadań

• mile widziane doświadczenie w opracowywaniu dokumentacji technicznej i eksploatacyjnej dla klienta,

• doświadczenie w rozmowach z klientami w sprawie uzgodnień technicznych,

• znajomość języka angielskiego (np. do pracy z dokumentacją techniczną),

• wymagane Prawo jazdy. B,

• gotowość na sporadyczne wyjazdy służbowe na terenie kraju,

• doświadczenie w programowaniu robotów ABB i FANUC będzie dodatkowym atutem,

Oferujemy:

• bardzo ciekawa praca przy tworzeniu urządzeń prototypowych

• możliwość ciągłego kształcenia się i poznawania nowych rozwiązań

• przyjazne środowisko pracy z silnym wsparciem doświadczonego zespołu

• dobrą atmosferę pracy wśród ludzi nastawionych na rozwój i sukces

• możliwość uzależnienia poziomu dochodów od efektów pracy

• elastyczne podejście do formy zatrudnienia

• ubezpieczenie firmowe

• inne benefity – w zależności od osiągniętych wyników

Więcej informacji znajdziesz na stronie www.atm-gliwice.pl

Śląskie

Śląskie, Gliwice, Politechnika
ID: 909620326