2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Zachodniopomorskie
  5. Budowa / remonty - Szczecin
  6. Budowa / remonty - Centrum
Grupa ERBUD
Dodane 29 kwietnia 2024

Inżynier Budowlany

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Erbud S.A,

ERBUD to CZWARTA NAJWIĘKSZA grupa budowlana w Polsce notowana na GPW*.Mamy 7 LINII BIZNESOWYCH. Specjalizujemy się w budownictwie kubaturowym, inżynieryjnym, drogowym, hydrotechnicznym i modułowym oraz OZE. Świadczymy usługi serwisowe dla przemysłu i energetyki.

Realizujemy ponad 120 PROJEKTÓW rocznie.

W skład naszej grupy wchodzi 13 SPÓŁEK. Większość projektów realizujemy na rynku POLSKIM, NIEMIECKIM oraz w BELGII.

W ramach Grupy ERBUD zatrudniamy 3000 OSÓB.

Jesteśmy TECH = rozwijamy BIM. Jesteśmy ECO = wdrożyliśmy EMAS (certyfikat środowiskowy)- doskonalimy środowiskowe efekty działalności. Jesteśmy w PBB = naszym priorytetem jest bezpieczeństwo na budowie.

* Raport Deloitte „Polskie Spółki Budowlane 2020”

Opis stanowiska:

·        Bezpośredni nadzór nad podwykonawcami;

·        Kontrola jakości oraz terminowości i jakości wykonywanych robót;

·        Koordynacja prac budowlanych;

·        Dbanie o przestrzeganie zasad BHP;

·        Dbanie o prawidłowy obieg dokumentacji budowlanej;

·        Sprawdzanie i sporządzanie obmiarów;

·        Sprawdzanie dokumentacji wykonawczej;

·        Bliska współpraca z Kierownikiem Budowy.

Wymagania:

·        Wykształcenie wyższe techniczne o profilu budowlanym lub konstrukcyjno - inżynierskim;

·        Minimum rok doświadczenia zawodowego w pracy na podobnym stanowisku (warunek konieczny)

·        Doświadczenie w nadzorze i koordynacji prac podwykonawców;

·        Doświadczenie z dokumentacją projektową;

·        Umiejętność pracy w zespole;

·        Zdolność do egzekwowania delegowanych obowiązków

·        Skuteczność w działaniu i podejmowaniu decyzji.

·        Gotowość do pracy w Szczecinie.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 913694892