2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Pomorskie
  5. Budowa / remonty - Czarna Woda
Dodane 22 kwietnia 2024

Inżynier Budowy

Lokalizacja

Czarna Woda

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma budowlana specjalizująca się w generalnym wykonawstwie obiektów przemysłowych oraz zajmująca się produkcją konstrukcji stalowych zatrudni pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Czarna Woda

Opis stanowiska

  • praca na budowach firmy na terenie całego kraju

  • praca może być wykonywana również na podstawie prowadzenia własnej działalności gospodarczej

Wymagania

  • dyspozycyjność (praca w delegacji)

  • wykształcenie wyższe kierunek budowlany

  • okres początkowy pracy do przyuczenia z ograniczonym zakresem obowiązków dla absolwentów lub inżynierów bez praktyk na budowach

Oferujemy

  • pracę na stałe

  • bardzo dobre wynagrodzenie

  • duże perspektywy rozwoju zawodowego

  • możliwości zdobycia praktyki i doświadczenia

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku (w większości generalne wykonawstwo)

  • teren działania: cała Polska i za granicą

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku: "APLIKUJ TERAZ" lub na adres: 41-219 Sosnowiec,ul. Kosynierów 34A

Kontakt telefoniczny: 51*****55, 32/ 291-70-05, 32/ 291-70-06

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Budowlane BUDIREM Lucjan Macek, Ewa Żurek Sp.J. w Sosnowcu, ul. Kosynierów 34A

Lokalizacja

Czarna Woda,

Pomorskie

Pomorskie, Czarna Woda
ID: 871768948