2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Śląskie
  5. Budowa / remonty - Katowice
  6. Budowa / remonty - Śródmieście
Kadry
Dodane 30 kwietnia 2024

Inżynier budowy

Lokalizacja

Katowice, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca hybrydowa, Częste podróże służbowe

Firma MEGA-POL zatrudni osobę na stanowisko inżyniera budowy.

Zakres obowiązków:

·         Nadzorowanie i koordynacja prac brygad własnych i podwykonawców – roboty wyburzeniowe i ziemne

·         Kontrola jakości i harmonogramu realizowanych robót pod kątem zgodności z kontraktem, specyfikacją techniczną i dokumentacją projektową

·         Planowanie oraz weryfikacja wykonanej realizacji w określonym zakresie

·         Monitorowanie zgodności prowadzonych robót z dokumentacją wykonawczą

·         Przygotowywanie zamówień na materiały, sprzęt i usługi oraz przyjmowanie dostaw,

·         Sporządzanie i kontrola obmiarów do rozliczeń powykonawczych

·         Rozliczanie ilościowe i jakościowe podwykonawców – dokonywanie odbioru robót budowlanych

·         Współpraca z Kierownikami robót, Koordynatorem projektu, Podwykonawcami robót,

·         Obsługa bieżących potrzeb budowy,

·         Uczestnictwo w odbiorach,

·         Przygotowywanie dokumentacji powykonawczej,

·         Przygotowywanie projektów wykonawczych na systemie Trimble

Wymagania:

·         Wykształcenie wyższe techniczne – kierunek budownictwo (lub w trakcie studiów)

·         Znajomość rysunku technicznego, biegłe czytanie i analiza dokumentacji projektowej

·         Znajomość oprogramowania CAD i pakietu MS Office,

·         Samodzielność w podejmowaniu decyzji i rozwiązywaniu problemów,

·         Dokładność, terminowość, dobra organizacja pracy, wysoka kultura, asertywność i komunikatywność.

·         doświadczenie na podobnym stanowisku,

·         Umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy własnej i podwładnych

·         Bardzo dobre umiejętności analityczne i komunikacyjne,

·         Samodzielność w podejmowaniu decyzji i rozwiązywaniu problemów

·         Umiejętność harmonogramowania.

·         Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

·         Pracę w stabilnej, szybko rozwijającej się firmie z ugruntowaną pozycją na rynku;

·         Realizację zadań we współpracy z energicznym i doświadczonym zespołem.

·         Zatrudnienie na umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie.

·         Możliwość rozwoju zawodowego, podnoszenia kwalifikacji.

·         Ubezpieczenie medyczne.

·         Samochód firmowy

Śląskie

Śląskie, Katowice, Śródmieście
ID: 913898224