2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Podkarpackie
  5. Praca za granicą - Rzeszów
Dodane 09 kwietnia 2024

Inżynier budowy - zakres elektryczny

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyDoświadczenie nie jest wymaganeRekrutacja online

Ze względu na zwiększenie zakresu prac na projektach budowlanych GC Energy, poszukujemy osoby na stanowisko Inżyniera budowy z zakresu elektrycznego.

Otrzymasz od nas:

  • pracę w międzynarodowym środowisku w obszarze specjalistycznych usług dla przemysłu PETRO&GAS&OIL,

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę,

  • zakwaterowanie oraz dojazdy do i z pracy, za które nie płacisz,

  • szkolenia podnoszące kwalifikacje,

  • nowoczesne narzędzia i wyposażenie,

  • stałą opiekę koordynatora,

Benefity:

  • prywatna opieka medyczna LuxMed,

  • ubezpieczenie grupowe NNW,

Twój zakres obowiązków:

  • kontrola jakości prowadzonych robót na placu budowy,

  • sporządzanie harmonogramów robót,

  • weryfikacja list kablowych,

  • nadzór i dbałość o powierzony sprzęt (urządzenia, maszyny),

  • opracowywanie dokumentacji powykonawczej realizowanych usług,

  • raportowanie do klienta oraz kierownika projektu,

Aplikuj, jeśli posiadasz:

  • wykształcenie wyższe o profilu elektrotechnika lub pokrewne,

  • umiejętność czytania i posługiwania się dokumentacją techniczną,

  • komunikatywną znajomość języka angielskiego,

  • uprawnienia SEP E (mile widziane).

Agencja zatrudnienia numer wpisu do rejestru 27782.

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 910539252