2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Lubuskie
  5. Budowa / remonty - Dobiegniew
ID Energy Poland
Dodane 23 kwietnia 2024

Inżynier Budowy - biogazownie

Lokalizacja

Dobiegniew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma ID Energy Group poszukuję pracownika na stanowisko Inżyniera Budowy (wykształcenie budowlane lub sanitarne) przy Budowie Biogazowni w Dolicach k/ Stargardu oraz Dobiegniewie k/ Gorzowa Wielkopolskiego.

Zakres obowiązków:

• Nadzór na podwykonawcami na terenie budowy

• Bezpośredni nadzór nad jakością realizowanych prac

• Wsparcie przy tworzeniu dokumentacji budowlanej w zakresie formalno-prawnym

• Przygotowanie i nadzór nad terminową realizacją harmonogramu robót

• Raportowanie z przeprowadzonych działań

Nasze wymagania

  • znajomość aspektów realizacji prac budowlanych

  • wykształcenie wyższe techniczne (może być ostatni rok studiów)

  • umiejętność analitycznego myślenia oraz inicjatywa własna

  • dobra organizacja pracy

  • sumienność, dokładność, umiejętność pracy w zespole

  • prawo jazdy kat. B

  • mile widziana znajmość języka angielskiego lub hiszpańskiego

To oferujemy

• Możliwość rozwoju w perspektywicznej branży i technologii, w najbardziej renomowanej firmie branży OZE w Polsce oraz zdobycie praktyki liczacej się do uprawnień budowlanych.

• Pracę przy ciekawych i nowoczesnych projektach inwestycyjnych w profesjonalnym, energicznym zespole i międzynarodowym środowisku pracy.

Benefity:

• Prywatna opieka medyczna oraz karta Multisport

• Spotkania integracyjne

• Możliwość uzyskania praktyki do uprawnień

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Dobiegniew,

Lubuskie

Lubuskie, Dobiegniew
ID: 908881093