2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Dolnośląskie
  5. Budowa / remonty - Zgorzelec
Dodane 28 kwietnia 2024

Inżynier budowy Bolesławiec

Wynagrodzenie

7 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Zgorzelec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeKadra kierowniczaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Przedsiębiorstwo Budowlane Strykowski zatrudni inżyniera budowy do samodzielnego nadzorowania i organizowania inwestycji kubaturowych realizowanych w systemie generalnego wykonawstwa w rejonie Bolesławca. Praca również dla absolwentów.

Zakres obowiązków:

  • Organizacja, prowadzenie i nadzór nad realizacją robót budowlanych

  • Prowadzenie kompleksowej dokumentacji wykonywanych robót,

  • Przygotowywanie, dokonywanie i udział w odbiorach prac oraz udział w odbiorze końcowym inwestycji,

  • Rozliczanie ilościowe i jakościowe pracowników.

    Wymagania:

  • Prawo jazdy kat. B

  • Umiejętność organizacji pracy własnej oraz podległych pracowników i podwykonawców.

  • Umiejętność zarządzania zespołem

  • Samodzielność, zaangażowanie, odpowiedzialność

  • Wykształcenie wyższe,

  • Dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Word) oraz AutoCad

  • Dokładność, samodyscyplina, umiejętność pracy w zespole, umiejętność planowania i organizowania

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe plus premie za zrealizowane budowy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • Niezbędne narzędzia do efektywnej pracy

  • Przyjazną atmosferę pracy w doświadczonym zespole

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju zawodowego

Informacje o firmie kandydaci znajdą na stronie www.strykowski.info.

Zapraszamy do składania CV.

Lokalizacja

Zgorzelec,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Zgorzelec
ID: 907964919