2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Lubelskie
  5. Budowa / remonty - Kraśnik
Dodane 26 kwietnia 2024

Inżynier budowy - branża drogowa

Lokalizacja

Kraśnik

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Miejsce pracy: budowy na terenie województwa lubelskiego

ZAKRES ZADAŃ:

  • Ścisła współpraca z Kierownikiem Budowy;

  • Nadzorowanie procesu realizacji w zakresie robót budowlanych w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną oraz harmonogramy;

  • Rozwiązywanie problemów technicznych na budowie;

  • Kontrolowanie podwykonawców w zakresie wykonywania prac zapewniających zgodność ich przebiegu z dokumentacją techniczną;

  • Koordynowanie zamówień sprzętu, transportu, materiałów i usług niezbędnych do realizacji prac na budowie;

  • Wykonywanie obmiaru i rozliczeń wykonywanych robót;

  • Udział w realizacji zadań ofertowych, w tym: analiza dokumentacji przetargowej, przygotowywanie wycen, optymalizacja kosztów, zbieranie ofert, przygotowywanie tabel porównawczych, opracowywanie propozycji rozwiązań alternatywnych.

NASZE OCZEKIWANIA:

  • Studia wyższe techniczne – preferowane budownictwo ( infrastrukturalne, drogowe, mostowe lub konstrukcyjne);

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej i znajomość AutoCAD;

  • Szybkie opanowanie procedur wewnętrznych firmy i procedur odbiorowych na budowie;

  • Dobra znajomość obsługi MS Office;

  • Komunikatywność;

  • Umiejętność współpracy w zespole;

  • Skrupulatność, sumienność i dobra organizacja pracy;

  • Prawo jazdy kat. B.

Mile widziane doświadczenie na budowie w branży drogowej.

OFERUJEMY:

  • Pracę w firmie o wieloletniej tradycji w stabilnym zespole pracowników;

  • Zatrudnienie na umowę o pracę;

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności;

  • Przyjazną atmosferę pracy;

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego i uczenia się od najlepszych;

  • Możliwość wszechstronnego rozwoju własnego poprzez szkolenia;

  • Niezbędne narzędzia do pracy (telefon, komputer, samochód służbowy);

  • Pakiet socjalny;

  • Karta MultiSport.

Każde wysłane CV musi zawierać poniższe oświadczenie dotyczące przetwarzania danych osobowych (dokumenty aplikacyjne bez oświadczenia nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacji):

W związku z procesem rekrutacyjnym na stanowisko Inżynier budowy – branża drogowa wyrażam zgodę na przetwarzanie przez WOD-BUD Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, wykraczających poza zakres wynikający z przepisu art. 22¹ Kodeksu pracy, w celu realizacji bieżącego procesu rekrutacji. Mam świadomość, że niniejsza zgoda może być wycofana w każdej chwili.”

Jeśli chcecie Państwo, aby Wasze CV zostało wykorzystane również na potrzeby przyszłych rekrutacji, należy dodatkowo zawrzeć oświadczenie o treści:

Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie przez WOD-BUD Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, w przyszłych procesach rekrutacji na takie lub podobne stanowiska, przez okres 9 miesięcy. Mam świadomość, że niniejsza zgoda może być wycofana w każdej chwili.”

Lokalizacja

Kraśnik,

Lubelskie

Lubelskie, Kraśnik
ID: 729812396