2. Praca
  3. Energetyka
  4. Pozostałe w Energetyka
  5. Pozostałe w Energetyka - Lubelskie
  6. Pozostałe w Energetyka - Lublin
Dodane 23 kwietnia 2024

Inżynier budowy branży elektrycznej

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Częste podróże służbowe, W siedzibie firmy

Spółka BBP INŻYNIERIA SP. Z O.O. jest firmą prężnie rozwijającą się w branży energetycznej, telekomunikacyjnej i OZE. Prowadzimy działalność w zakresie projektowania, budowy i modernizacji linii elektroenergetycznych oraz stacji WN i SN.

Bierzemy udział w największych inwestycjach energetycznych na terenie całego kraju.

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja i techniczny nadzór nad powierzonym kontraktem,

  • Zarządzanie zespołem pracowników montażowych i nadzór nad firmami podwykonawczymi,

  • Wspieranie kierownika budowy w prowadzeniu inwestycji,

  • Prowadzenie dokumentacji technicznej,

  • Bieżące raportowanie danych dotyczących realizacji,

  • Wykonywanie innych czynności niezbędnych do należytej realizacji kontraktu

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Wykształcenie z zakresu elektrotechniki lub pokrewne,

  • Uprawnienia SEP "D" i "E" pow. 1kV

  • Praktyczna znajomość programów AutoCAD oraz MS Office,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Gotowość do wyjazdów służbowych na terenie całej Polski (budowy znajdują się na terenie całego kraju),

  • Umiejętność organizowania pracy własnej oraz podległego personelu,

  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań

To oferujemy

  • Pracę w pełnym wymiarze w firmie o stabilnej pozycji na rynku,

  • Możliwość dalszego podnoszenia kwalifikacji i zdobywania doświadczenia w budownictwie elektroenergetycznym, szkolenia branżowe,

  • Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia,

  • Pracę w młodym i ambitnym zespole,

  • Premie za sprawną realizację powierzonych prac,

  • Niezbędne narzędzia pracy.

  • Karta MultiSport, ubezpieczenia na życie, prywatna opieka medyczna, spotkania integracyjne

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 912221035