2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Zachodniopomorskie
  5. Budowa / remonty - Lubieszyn
Dodane 25 kwietnia 2024

Inżynier Budowy -Budowa sklepów Aldi, Netto, Biedronka

Wynagrodzenie

5 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lubieszyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Częste podróże służbowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

PHU IKAA Generalny Wykonawca Inwestycji Budowlanych obiektów handlowych typu Aldi, Netto, Biedronka poszukuje Inżyniera budowy/ kierownika budowy.

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie ciągłości prac podwykonawców na wszystkich inwestycjach

  • Pozyskiwanie i poszerzanie bazy podwykonawców

  • Negocjowanie cen jednostkowych i umów o roboty budowlane

  • Samodzielne monitorowanie prac budowlanych zgodnie z harmonogramem

  • Optymalizacja zapotrzebowania na materiały budowlane i tworzenie zamówień

  • Prowadzenie dokumentacji budowlanej i fotograficznej

  • Wykonywanie obmiarów, sporządzanie protokołów odbioru prac

  • Prowadzenie ewidencji narzędzi i akcesoriów budowlanych

  • Nadzorowanie przestrzegania zasad BHP

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, kierunkowe - budownictwo

  • Wiedza z zakresu prawa budowlanego i procesu inwestycyjnego

  • Prawo jazdy kat. B, mile widziany własny samochód

  • Biegła znajomość MS Office

  • Chęć pogłębiania wiedzy

  • Bardzo dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • Umowę na czas nieokreślony po okresie próbnym

  • Atrakcyjne warunki finansowe (adekwatne do doświadczenia) oraz system premiowy

  • Podnoszenie kompetencji poprzez szkolenia, konferencje, kursy

  • Możliwości rozwoju oraz awansu w firmie tworzonej przez ludzi z pasją

Lokalizacja

Lubieszyn,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Lubieszyn
ID: 906805533