2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Śląskie
  5. Budowa / remonty - Katowice
  6. Budowa / remonty - Bogucice
Dodane 12 kwietnia 2024

Inżynier budowy - budownictwo przemysłowe

Wynagrodzenie

7 000 - 11 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Katowice, Bogucice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Generalny Wykonawca Inwestycji budowlanych - Firma KiK Sp. z o.o. S.K. z siedzibą w Ostrzeszowie poszukuje kandydatki / kandydata na stanowisko: Inżynier budowy

Miejsce pracy: woj. śląskie / woj. mazowieckie

Wynagrodzenie: 7-11 tys. brutto

Umowa o pracę/B2B Praca od zaraz

OBOWIĄZKI:

· Nadzór i koordynacja robót,

· Koordynacja prac podwykonawców

WYMAGANIA:

· Wykształcenie wyższe inżynierskie

· 2-letnie doświadczenie w sektorze budownictwa przemysłowego

· Znajomość AutoCad

· Umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej

· Umiejętność pracy w zespole

· Prawo jazdy kat. B oraz gotowość do wyjazdów służbowych

· Dobra organizacja pracy, systematyczność i sumienność

OFERUJEMY:

· Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

· Atrakcyjne warunki finansowe

· Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie

· Pracę w zgranym zespole

· Nowe ciekawe wyzwania

· Dostęp do benefitów pozapłacowych

· Wyjazdy/spotkania integracyjne

Firma zastrzega sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane ofertą pracy i spełniające kryteria określone w wymaganiach prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych (CV oraz listów referencyjnych) bezpośrednio poprzez portal olx:

• Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez KIK Sp. z o.o.S.K z siedzibą w Ostrzeszowie w celu przeprowadzenia niniejszego postępowania rekrutacyjnego na stanowisko Inżynier budowy. Przyjmuję do wiadomości, że wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne w celu rozpatrzenia zgłoszenia w toku rekrutacji.

• Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez KIK Sp. z o.o.S.K z siedzibą w Ostrzeszowie w celu przeprowadzenia innych przyszłych postępowań rekrutacyjnych w KIK Sp. z o.o.S.K, w szczególności postępowań rekrutacyjnych na takie samo stanowisko lub stanowisko zbliżone. Przyjmuję do wiadomości, że zostałam/em poinformowany, że wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne w celu wzięcia mojego zgłoszenia pod uwagę w innych przyszłych procesach rekrutacyjnych. Ponadto informujemy, że: W rozumieniu przepisów rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (rozporządzenie ogólne o ochronie danych, RODO) administratorem Pani/Pana danych osobowych udostępnionych w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego jest KIK Sp. z o.o.S.K z siedzibą w Ostrzeszowie pod adresem ul. Sportowa 6a, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego.

Śląskie

Śląskie, Katowice, Bogucice
ID: 911207417