2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Śląskie
  5. Budowa / remonty - Chorzów
Joanna
Dodane 01 maja 2024

Inżynier Budowy - budownictwo wielorodzinne

Lokalizacja

Chorzów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

BUILDMAN Sp. z o.o. generalny wykonawca inwestycji/inwestor poszukuje inżyniera budowy budynków kubaturowych na inwestycjach realizowanych na terenie aglomeracji śląskiej.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Analiza dokumentacji technicznej i projektowej
  • Koordynacja wszystkich etapów procesu budowlanego
  • Planowanie kolejności robót oraz egzekwowanie zakresu i terminowości
  • Nadzór bezpośredni nad wykonywanymi pracami przez podwykonawców
  • Bieżące raportowanie o przebiegu prac

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w budownictwie mieszkaniowym min. 1 rok
  • Znajomość pakietu MS Office , AutoCAD
  • Umiejętności organizacyjne
  • Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

OFERUJEMY:

  • Udział w ciekawych projektach
  • niezbędne narzędzia potrzebne do pracy
  • pakiet medyczny
  • karta Multisport

Praca od zaraz. Wynagrodzenie w zależności od kompetencji kandydata.

Prosimy o przesyłanie CV wraz z klauzulą "Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez BUILDMAN Sp. z o.o. w celu realizacji procesu rekrutacji".

Lokalizacja

Chorzów,

Śląskie

Śląskie, Chorzów
ID: 662054064