2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Pomorskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Koleczkowo
Dodane 25 kwietnia 2024

Inżynier Budowy ds. elektryki/automatyki/AKPiA

Lokalizacja

Koleczkowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór inżynierski nad pracami elektrycznymi /automatyki AKPiA

  • Czynny udział w uruchomieniach

  • Wykonywanie pomiarów instalacji

  • Diagnostyka i usprawnianie maszyn.

  • Obszar działania firmy 95% -POLSKA.

  • Umiejętność pracy zespołowej, sumienność, dokładność, komunikatywność.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki związane z elektrotechniką, automatyką )

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych

  • Umiejętność samodzielnej realizacji zadań oraz współpracy z zespołem

  • Gotowość do podróży służbowych na terenie kraju

  • Prawo jazdy kat. B

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Doświadczenie na stanowisku inżyniera budowy – warunek mile widziany.

Lokalizacja

Koleczkowo,

Pomorskie

Pomorskie, Koleczkowo
ID: 909365488