2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Dolnośląskie
  5. Budowa / remonty - Bielany Wrocławskie
Dodane 10 maja 2024

Inżynier budowy ds. instalacji sanitarnych

Wynagrodzenie

8 000 - 14 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bielany Wrocławskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

ZM E., firma z wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej w zakresie instalacji elektrycznych, sanitarnych oraz prac konstrukcyjno-budowlanych, poszukuje kandydata na stanowisko:

Zakres obowiązków:

·        nadzór nad prawidłowością wykonywanych robót i dostaw

·        weryfikacja pracy podwykonawców

·        weryfikacja dokumentacji projektowych

·        organizacja i koordynacja pracy na terenie budowy

·        opracowywanie wycen prac dla inwestora

·        kontrolę przebiegu prac zgodnie z założeniami harmonogramu oraz dokumentacja techniczną

·        dbanie o właściwy przebieg procesu budowlanego

·        prowadzenie dokumentacji budowy

Wymagania:

·        wykształcenie wyższe kierunkowe

·        doświadczenie min. 2 lata w inwestycjach przemysłowych

·        obsługa pakietu MS Office, AutoCAD

·        umiejętność pracy w zespole

·        bardzo dobra organizacja czasu pracy, samodzielność

·        znajomość WT, obowiązującego prawa

·        prawo jazdy kat B.

Oferujemy :

·        stabilne zatrudnienie

·        współpraca na podstawie umowy o pracę lub B2B (do ustalenia)

·        praca w zgranym zespole w średniej wielkości firmie

·        niezbędne narzędzia pracy: auto służbowe, telefon, laptop

·        Karta Multisport

·        warunki finansowe  ~ 8.000 do 14.500 zł brutto na umowie o pracę/umowa B2B.

Lokalizacja biura: O/Wrocław : Bielany Wrocławskie, ul. Wrocławska 7.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o wysyłanie CV.

Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego pod numerem +48*******69.

Lokalizacja

Bielany Wrocławskie,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Bielany Wrocławskie
ID: 911078176