2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Warmińsko-mazurskie
  5. Budowa / remonty - Giżycko
Dodane 25 kwietnia 2024

Inżynier Budowy - Projekt Kolejowy Ełk-Korsze

Lokalizacja

Giżycko

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Aldesa Polska to firma będąca w całości własnością hiszpańskiej Grupy Aldesa, działająca na rynku polskim w sektorze budownictwa infrastrukturalnego, energetycznego, przemysłowego, odnawialnych źródeł energii oraz budownictwa użyteczności publicznej od 2007 roku. Kluczem do sukcesu firmy jest znajomość lokalnych uwarunkowań, międzynarodowych standardów pracy, indywidualne podejście do klienta oraz umiejętność adaptacji do zmieniających się wymagań rynku i potrzeb klientów, trafny dobór realizowanych projektów, a także ciągłe poszukiwanie nowych, lepszych rozwiązań. Aldesa tworzy wartość dodaną na każdym projekcie i oferuje klientom bardziej wszechstronne i efektywne kosztowo rozwiązania bez zaniedbywania efektywnego zarządzania terminami.

Twój zakres obowiązków:

  • realizacja robót kubaturowych oraz infrastrukturalnych

  • określenie i weryfikacja zakresu po stronie dostawców, podwykonawców i zamawiających

  • weryfikacja jakości wykonanych prac

  • opracowywanie raportów z postępów prac oraz innej wymaganej dokumentacji

  • zarządzanie gospodarką materiałową/przepływem materiałów na kontrakcie

  • prowadzenie prac zgodnie z przepisami BHP i procedurami firmy

  • bieżąca współpraca z działem technicznym, zakupów oraz rozliczeń

Nasze wymagania:

  • wykształcenie techniczne budowlane

  • min. 2-latnie doświadczenie na podobnym stanowisku na projekcie infrastrukturalnym lub kubaturowym

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • umiejętność zarządzania zespołem i podwykonawcami

  • znajomość procesu budowlanego

To oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę ramach projektu budowanego

  • wsparcie doświadczonego Zespołu

  • możliwość zdobycia uprawnień budowlanych

  • przyjazną atmosferę pracy

  • pakiet świadczeń dodatkowych: prywatna opieka medyczna, ubezpieczanie na życie, karta MultiSport Plus

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Giżycko,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Giżycko
ID: 904033371