2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Warmińsko-mazurskie
  5. Budowa / remonty - Olsztyn
Dodane 15 kwietnia 2024

Inżynier budowy - inwestycje deweloperskie

Lokalizacja

Olsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Opis

INŻYNIER BUDOWY

Miejsce pracy: Olsztyn

Opis stanowiska:

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą budowlaną, która poszukuje Inżyniera Budowy.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za nadzór nad realizacją projektów budowlanych, zapewnienie zgodności z wymaganiami technicznymi oraz terminowością wykonania prac.

Obowiązki:

- Nadzór nad realizacją projektów budowlanych, w tym zarządzanie zespołem budowlanym i koordynacja działań podwykonawców,

- Współpraca z Kierownikiem budowy oraz Kierownikiem projektu,

- Zapewnienie zgodności prac z dokumentacją projektową, normami oraz przepisami bezpieczeństwa,

- Monitorowanie postępów prac i raportowanie bieżących wyników,

- Rozwiązywanie problemów i podejmowanie decyzji w zakresie technicznym i organizacyjnym,

- Kontrola dostaw materiałów na budowę w zakresie terminowości, ilości i jakości.

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: budownictwo,

- Minimum półroczne doświadczenie na podobnym stanowisku,

- Znajomość zagadnień związanych z budownictwem mieszkaniowym,

- Znajomość przepisów budowlanych oraz norm technicznych,

- Umiejętność zarządzania zespołem oraz doskonałe zdolności komunikacyjne,

- Umiejętność pracy w zespole i podejmowania decyzji pod presją czasu,

- Prawo jazdy kat. B,

- Znajomość obsługi programów AutoCAD oraz pakietu MS Office.

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie budowlanej,

- Możliwość rozwoju zawodowego,

- Atrakcyjne wynagrodzenie,

Jeśli jesteś Inżynierem budowy , gotowym na nowe wyzwania, dołącz do naszego zespołu i wspólnie budujmy przyszłość.

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 910309026