2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Lubelskie
  5. Inżynieria - Lublin
Dodane 06 maja 2024

Inżynier budowy - inwestycje drogowe

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

W chwili obecnej do PBI Infrastruktura S.A., spółki zajmującej się budową, modernizacją oraz remontami dróg, poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Inżynier budowy

Miejsce pracy: Lublin

Twój zakres obowiązków:

·        nadzór nad prowadzonymi budowami w powierzonym regionie

·        zarządzanie firmami podwykonawczymi

·        nadzór nad pracownikami realizującymi prace budowlane oraz sprzętem

·        bieżące raportowanie postępów realizowanych prac

·        prowadzenie dokumentacji finansowej związanej z realizowanymi pracami

·        opracowanie dokumentacji podwykonawczej

·        zlecanie badań laboratoryjnych

·        zlecanie wykonania pomiarów geodezyjnych oraz tyczenia

·        nadzór nad bezpieczeństwem pracy na budowie

 Nasze wymagania:

·        wykształcenie wyższe min. Inżynier budownictwa

·        minimum roczne doświadczenia na budowie

·        znajomość programu AutoCad

·        obsługa programów w Pakietu Office: Word, Excel

·        obsługa niwelatora oraz mile widziana umiejętność obsługi tyczki geodezyjnej GPS

·        prawo jazdy kat.B

 Oferujemy:

·        stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

·        możliwość zdobycia uprawnień budowlanych

·        rozwój kompetencji w zakresie nowych technologii stosowanych w budownictwie drogowym

·        atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy

·        niezbędne narzędzia pracy

·        dofinansowanie do kart MultiSport

·        zniżki na produkty

·        nagrody za udział w Programie Rekomendacji Pracowniczych

·        możliwość uczestnictwa w inicjatywach dobroczynnych – „Razem możemy więcej”

·        cykliczne konkursy z nagrodami

·        możliwość udziału w działaniach proekologicznych – „Razem możemy odpowiedzialnie”

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 901265793