2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Lubelskie
  5. Budowa / remonty - Kraśnik
Dodane 12 kwietnia 2024

Inżynier budowy - inwestycje kubaturowe

Lokalizacja

Kraśnik

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

W chwili obecnej do PBI Infrastruktura S.A. w Kraśniku poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Inżynier budowy – inwestycje kubaturowe

Miejsce pracy: Kraśnik

Twój zakres obowiązków:

·        nadzór nad prowadzonymi budowami w zakresie inwestycji kubaturowych

·        zarządzanie firmami podwykonawczymi

·        nadzór nad pracownikami realizującymi prace budowlane oraz sprzętem

·        bieżące raportowanie postępów realizowanych prac

·        prowadzenie dokumentacji finansowej związanej z realizowanymi pracami

·        opracowanie dokumentacji podwykonawczej

·        nadzór nad bezpieczeństwem pracy na budowie

Nasze wymagania:

·        wykształcenie wyższe min. Inżynier budownictwa

·        doświadczenie w realizacji inwestycji kubaturowych

·        znajomość programu AutoCad

·        wiedza techniczna i budowlana

·        dyspozycyjność i sumienność w realizacji zadań

·        prawo jazdy kat.B

 Oferujemy:

·        stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

·        rozwój kompetencji w zakresie nowych technologii

·        niezbędne narzędzia pracy

·        dofinansowanie do kart MultiSport

·        dofinansowanie do Ubezpieczenia na życie

Lokalizacja

Kraśnik,

Lubelskie

Lubelskie, Kraśnik
ID: 809299687