2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Podkarpackie
  5. Inżynieria - Rzeszów
Dodane 17 kwietnia 2024

Inżynier Budowy / Kierownik Robót

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma BIMAT z Rzeszowa poszukuje: Inżynier Budowy / Kierownik Robót z doświadczeniem do pracy na budowie przy dużych i ciekawych realizacjach kubaturowych.

Szukamy ambitnej osoby nastawionej na realizację celów zarówno budowlanych jak i biznesowych. Idealny kandydat to osoba z budowlanym doświadczeniem, uprawnieniami budowlanymi, która pracowała zarówno na projektach jak i przy ofertowaniu. Wybrana osoba uzyska wsparcie doświadczonego zespołu realizacyjnego.

Nasze projekty budowlane głównie realizujemy w Rzeszowie i okolicach.

Opis stanowiska:

- przygotowywanie dokumentów budowy - koordynowanie prac na budowie,

- Sporządzanie wycen / kosztorysów ofertowych,

- opracowywanie harmonogramów robót, dostaw,

- przedmiarowanie robót - przygotowywanie zestawień materiałowych na podstawie projektu,

- wysyłanie zapytań ofertowych do Dostawców, Podwykonawców,

- ofertowanie.

Co możemy Tobie zaoferować:

• Praca w Rzeszowie i okolicy,

• Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, mile widziana współpraca B2B (samozatrudnienie),

•Możliwość poszerzania doświadczenia zawodowego,

• Szkolenia rozwojowe branżowe oraz produktowe,

• Osobom z potencjałem – możliwość rozwoju i awansu,

• Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności.

Oczekujemy:

- Dyspozycyjność, - Prawo jazdy kat. B, - Znajomość programów MS Office, Norma - Znajomość ogólnych zagadnień prawa budowlanego, - Umiejętność dobrego zarządzania czasem pracy, Komunikatywności, uczciwości, zaangażowania.

kontakt. Tel. 502 747 269

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 897860222