2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Lubelskie
  5. Budowa / remonty - Krasnystaw
Dodane 01 maja 2024

Inżynier budowy/Kierownik Robót/Kierownik Budowy (przebudowa Tesco)

Lokalizacja

Krasnystaw

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Twój zakres obowiązków:

·      codzienne przebywanie na budowie, rozwiązywanie kolicji.

·      nadzór i koordynacja prac realizowanych przez podwykonawców w celu zagwarantowania pełnej zgodności z zakresem, budżetem, harmonogramem i wytycznymi jakościowymi,

·      pomoc przy wyszukiwaniu podwykonacwó, dostawców materiałów.

·      nadzór nad przestrzeganiem przepisów dotyczących ochrony środowiska i prowadzenia prac zgodnie z zasadami BHP,

·      nadzór nad usuwaniem wad i usterek,

·      przygotowywanie i kompletowanie dokumentów dotyczących realizowanych prac,

·      przygotowywanie dokumentacji powykonawczej.

Nasze wymagania:

·      wykształcenie wyższe inżynierskie (budownictwo, inżynieria środowiska), albo status studenta,

·      minimum roczne doświadczenie we wsparciu Project Managera przy realizacji projektów budowalnych kubaturowych, (mile widziane doświadczenie w zarządzaniu projektami dotyczącymi aranżacji powierzchni komercyjnych lub handlowych),

·      dodatkowym atutem będzie doświadczenie w kosztorysowaniu,

·      znajomości obsługi programów: MS Office, AutoCAD.

Lokalizacja

Krasnystaw,

Lubelskie

Lubelskie, Krasnystaw
ID: 914160959