2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Wielkopolskie
  5. Budowa / remonty - Poznań
  6. Budowa / remonty - Naramowice
Dodane 15 kwietnia 2024

Inżynier Budowy/Koordynator Prac Budowlanych

Wynagrodzenie

5 700 - 11 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Naramowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

OPIS

W związku z dynamicznym rozwojem firma Forrent Group Sp. z o.o. działająca w branży budowlanej od 2018r poszukuje pracownika na stanowisko: Inżynier budowy/Koordynator Prac Budowlanych

Zakres obowiązków

  • wsparcie Kierownika Budowy w zakresie kontroli stopnia zaawansowania prac

  • czynny udział w procesie przygotowania oraz realizacji budowy,

  • rozliczanie podwykonawców, oraz pracowników własnych

  • wykonywanie i prowadzenie dokumentacji, w tym przygotowywanie dokumentacji powykonawczej,

  • dbanie o jakość i terminowość realizacji robót zgodnie z harmonogramem oraz wymaganiami kontraktu.

  • nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP

  • raportowanie

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe – budownictwo

  • min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku

  • dobra znajomość obsługi Word, Excel, AutoCad,

  • umiejętność czytania rysunku technicznego,

  • doświadczenie w procesie ofertowania/kosztorysowania

  • umiejętność efektywnego zarządzanie czasem,

  • komunikatywność

  • samodzielność i umiejętność logicznego myślenia,

  • prawo jazdy kat. B,

Oferujemy:

  • interesującą pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole

  • możliwość rozwoju i realizacji interesujących projektów

  • umowę o pracę,

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności

  • niezbędne narzędzia pracy

  • pakiet socjalny

  • dofinansowanie do szkoleń i kursów

Prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem do 14.05.2024 poprzez portal OLX lub na maila

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Naramowice
ID: 911913604