2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Małopolskie
  5. Budowa / remonty - Kraków
  6. Budowa / remonty - Dębniki
Dodane 01 maja 2024

Inżynier Budowy - Kraków

Lokalizacja

Kraków, Dębniki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy

Firma SBP Kraków rozpoczęła działalność w 1998 roku. Założycielem Naszego przedsiębiorstwa jest Absolwent Wydziału Budownictwa, Politechniki Krakowskiej mgr inż. Rafał Wajss.

Od samego początku naszą główną specjalnością była izolacją przeciwwodna dachów i tarasów.

Wykonujemy powłoki izolacyjne oparte na najwyższej klasy papach termozgrzewalnych.

Wykonujemy pokrycia dachowe stosując powłoki z folii PVC, membrany EPDM i TPO, blachy i miedzi.

Na dzień dzisiejszy Firma wykonuje pokrycia dachów płaskich w tym tarasów we wszystkich dostępnych technologiach.

Od kilkunastu lat uczestniczymy przy realizacjach prestiżowych inwestycyjnych w Polsce południowej, w zakresie generalnego wykonawstwa izolacji przeciwwodnych i prac specjalistycznych na wszystkiego typu obiektach.

Od lat jesteśmy czołowym wykonawcą DACHÓW ZIELONYCH w Polsce

szukamy osoby na stanowisko INŻYNIER BUDOWY

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

·         przygotowanie i organizacja budowy,

·         prowadzenie dokumentacji budowy zgodnie z wymaganiami prawa budowlanego,

·         terminowa realizacja budowy zgodnie z harmonogramem realizacyjnym,

·        nadzór nad realizacją robót budowlanych,

·         nadzór i koordynacja pracowników.

WYMAGANIA

·         wykształcenie techniczne,

·         doświadczenie w branży budowlanej,

·         znajomość prawa budowlanego,

·         prawo jazdy kat. B.

OFERUJEMY

·         atrakcyjne wynagrodzenie,

·         zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

·         rozwój i podnoszenie kwalifikacji.

      zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi osobami.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Dębniki
ID: 907956091