2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Małopolskie
  5. Inżynieria - Kraków
  6. Inżynieria - Łagiewniki-Borek Fałęcki
Dodane 19 kwietnia 2024

Inżynier Budowy - Kraków - osiedle domów

Lokalizacja

Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Stanowisko: Inżynier budowy

Obowiązki:

·         Bieżący nadzór nad pracą budowy osiedla domów jednorodzinnych: koordynacja dostaw, koordynacja prac podwykonawców, prowadzenie dokumentacji budowy, weryfikacji jakości prac, weryfikacja harmonogramu prac

Wymagania:

·         Wykształcenie wyższe – co najmniej inżynier budownictwa lądowego

·         Praca na pełny etat

·         Biegłość w obsłudze programów: Autocad, pakiet Office

·         Dobra organizacja czasu

·         Sumienność

Co oferujemy:

·         Możliwość zdobycie niezbędnej praktyki do uprawnień budowlanych (praca pod nadzorem kierownika budowy)

·         Pracę w młodym, przyjaznym i zaangażowanym zespole

·         Adekwatne wynagrodzenie zgodne z posiadanym doświadczeniem/umiejętnościami

·         Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych

Praca od początku maja 2024.

CV proszę przesłać przez formularz OLX wraz z wymaganiami finansowymi i dyspozycyjnością.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki
ID: 912938150