2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Lubuskie
  5. Budowa / remonty - Zielona Góra
Dodane 16 maja 2024

Inżynier budowy / Majster

Lokalizacja

Zielona Góra

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma dewelopersko-budowlana działająca od 20 lat w branży budownictwa mieszkaniowego zatrudni:

 Inżyniera budowy/ Majstra budowy

 Miejsce pracy: Zielona Góra

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe (techniczne /wyższe),

  • umiejętność czytania dokumentacji projektowej,

  • praktyczna znajomość przepisów prawa budowlanego oraz przepisów BHP    ,

  • sprawna obsługa programów pakietu MS Office,

  • odpowiedzialność,

  • samodzielność i umiejętność podejmowania decyzji,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • bardzo dobra organizacja pracy,

  • doświadczenie zawodowe,

  • uprawnienia budowlane lub możliwość ich uzyskania,

Obowiązki:

  • bieżąca kontrola prac budowlanych pod względem zgodności z projektem oraz obowiązującymi normami, sztuką budowlaną i przepisami bezpieczeństwa,

  • koordynowanie pracy brygad budowlanych – nadzorowanie jakości wykonanych robót i ich zgodności z zawartymi umowami,

  • zamawianie materiałów, koordynacja i kontrola dostaw,

  • nadzór nad postępem robót zgodnie z harmonogramem terminów realizacji,

  • kontrolowanie wykonywanych robót pod kątem zgodności z projektem oraz harmonogramem rzeczowo – finansowym,

  • nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP,

  • rozwiązywanie bieżących problemów technicznych,

  • współpraca z nadzorem zewnętrznym,

Oferujemy:

  • stanowisko dające duże możliwości rozwoju zawodowego,

  • możliwość uzyskania  uprawnień budowlanych,

  • stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę /B2B,

  • przyjazną atmosferę,

  • pracę przy realizacji ciekawych inwestycji,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • elastyczny czas pracy,

Lokalizacja

Zielona Góra,

Lubuskie

Lubuskie, Zielona Góra
ID: 911883428