2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Lubuskie
  5. Budowa / remonty - Łęknica
Dodane 12 kwietnia 2024

Inżynier budowy/majster budowy

Wynagrodzenie

6 850 - 9 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łęknica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres obowiązków

  • Kierowanie robotami budowlanymi zgodnie z dokumentacją projektową, harmonogramem i przepisami BHP.

  • ⁠Szczegółowe analizowanie dokumentacji projektowej i wykonawczej.

  • Współpraca z wykonawcami i i udział w naradach koordynacyjnych.

  • Koordynowanie zamówień materiałowych, weryfikacja jakości dostarczanych materiałów ⁠i zarządzanie materiałami na budowie oraz wynajętym sprzętem.

  • Sprawdzanie jakości wykonywanych robót budowlanych i protokolarne odbiory robót.

  • Regularne raportowanie bieżących wyników pracy oraz planów tygodniowych budowy.

  • ⁠ ⁠Współpraca z Biurem Projektowym w zakresie uzgodnień technicznych.

  • Współpraca z Inspektorem Nadzoru Inwestorskiego w zakresie koordynacji robót w ujęciu technicznym i BHP.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe w kierunku: budownictwo.

  • ⁠ ⁠Doświadczenie przy inwestycjach w zakresie budownictwa kubaturowego: budynki wielorodzinne.

  • Umiejętność posługiwania się programami typu CAD, Excel, MS Office.

  • Zaangażowanie i samodzielność w działaniu.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w młodym i otwartym zespole.

  • ⁠ ⁠Atrakcyjne warunki finansowe zgodne z posiadanymi kompetencjami.

  • ⁠Możliwość rozwoju umiejętności przy realizacji ciekawych projektów

Miejsce pracy: Łęknica – budowa zespołu budynków mieszkalnych wielorodzinnych

Lokalizacja

Łęknica,

Lubuskie

Lubuskie, Łęknica
ID: 911276980