2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Małopolskie
  5. Budowa / remonty - Myślenice
Dodane 18 kwietnia 2024

Inżynier Budowy - Małopolska

Wynagrodzenie

5 500 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Myślenice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeKadra kierownicza

F.I.B. TALAGA to firma specjalizująca się w branży drogowo - mostowej. Działamy głównie na terenie Małopolski oraz okolicznych województw. Siedziba firmy znajduję się w miejscowości Myślenice.

STANOWISKO: iNŻYNIER BUDOWY

SZUKAMY CIEBIE JEŚLI:

  • Posiadasz wykształcenie wyższe kierunkowe (absolwenci lub studenci ostatniego roku inżynierii lądowej),
  • Być może nie masz doświadczenia, a chciałbyś je zdobyć ,
  • Możesz wykazać się umiejętnością analizy ofert i kosztorysów ,
  • Posiadasz umiejętności komunikacyjne oraz negocjacyjne,
  • Posługujesz się programem AutoCAD oraz Exel,
  • Jesteś skrupulatny i cechuje ciebie samodzielność w podejmowaniu decyzji.
  • Posiadasz prawo jazdy kat. B

Twoje Zadania:

  • Wielobranżowa analiza dokumentacji projektowej,
  • Przygotowywanie dokumentacji powykonawczej,
  • Uczestniczenie w procesie pozyskania koniecznych pozwoleń/zezwoleń/decyzji,
  • Koordynowanie prac na budowie,
  • Pozyskiwanie ofert od podwykonawców i dostawców oraz ich analiza,
  • Kontrola robót wykonywanych na budowie w zakresie zgodności z dokumentacją

projektową.

  • Przygotowywanie oraz kontrola harmonogramów robót
  • Kontrola przestrzegania przepisów BHP

ZAOFERUJEMY CI:

·        ROZWÓJ - zadania, które pozwolą Ci poszerzać Twoje umiejętności i kwalifikacje,

·        Pracę w firmie o UGRUNTOWANEJ pozycji na rynku,

·        STABILNOSĆ zatrudnienia gwarantowana umową o pracę,

·        Brak korporacyjnego podejścia (krótka ścieżka decyzyjności).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje usunięcie Twoich danych z bazy.

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez firmę F.I.B. TALAGA.”

Lokalizacja

Myślenice,

Małopolskie

Małopolskie, Myślenice
ID: 761645278