2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Wielkopolskie
  5. Budowa / remonty - Poznań
  6. Budowa / remonty - Winiary
Dodane 24 kwietnia 2024

Inżynier budowy Poznań

Lokalizacja

Poznań, Winiary

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

TRICO to firma budowlana działająca od 2006r. głównie na rynku wielkopolski. Firma, oprócz realizowania projektów deweloperskich, zajmuje się także działalnością budowlaną jako generalny wykonawca większości inwestycji. Specjalizujemy się w świadczeniu kompleksowych usług budowlano-montażowych począwszy od decyzji o warunkach zabudowy, przez projektowanie, wykonawstwo aż do uzyskania pozwolenia na użytkowanie.

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko Inżyniera budowy na budowę w Poznaniu.

Nasze oczekiwania:

- student (niestacjonarne) lub absolwent budownictwa,

- znajomość programu AutoCAD oraz Excel,

- umiejętność współpracy w zespole,

- dobra organizacja pracy.

Zakres zadań:

- wsparcie kierownika budowy

- nadzór nad pracami konstrukcyjno – budowlanymi

- koordynowanie działań podwykonawców,

- nadzorowanie jakości wykonywanych robót

- sporządzanie wycen oraz składanie zamówień

Oferujemy:

- pracę na budowach w Poznaniu w zgranym zespole

- możliwość wykonania uprawnień budowlanych,

- zdobycie doświadczenia na budowie

- osiągnięcie znacznego postępu w zakresie wykonawstwa robót budowlanych

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV wraz z załączoną klauzulą:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”.

Skontaktujemy się z wybranymi osobami

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Winiary
ID: 914166594