2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Wielkopolskie
  5. Inżynieria - Poznań
  6. Inżynieria - Junikowo
Dodane 26 kwietnia 2024

Inżynier budowy - Poznań

Wynagrodzenie

4 500 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Junikowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Praktyka / staż, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma Lafrentz Polska Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko:

Inżynier budowy – Poznań i województwo wielkopolskie

Wymagania:

·         Wykształcenie kierunkowe: budownictwo kubaturowe,

·         Obsługa AutoCAD w zakresie 2D,

·         Umiejętność obsługi Pakietu Microsoft Office,

·         Umiejętność czytania projektów, rysunku technicznego,

·         Znajomość przepisów BHP,

·         Prawo jazdy kat. B,

·         Cechy personalne: umiejętność pracy w zespole, otwartość na zmiany, kreatywność, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy pod presją czasu

·         Umiejętność planowania i organizacji własnego czasu pracy.

·         Mile widziana znajomość j. angielskiego w stopniu średniozaawansowanym B1/B2,

Zakres zadań:

·         Przedmiarowanie i obmiarowanie robót,

·         Analiza zapytań ofertowych, sporządzanie ofert,

·         Prowadzenie bazy i archiwizacji dokumentów: dokumentacji budowy, materiałów budowlanych, protokołów, pism, zestawień,

·         Wsparcie kierownictwa w planowaniu robót budowlanych, harmonogramowania dostaw,

·         Zamawianie materiałów budowlanych, sprzętu na potrzeby budowy, odpowiedzialność za powierzony materiał,

·         Analiza ofert usługodawców na materiały budowlane, sprzęt i urządzenia budowlane, szukanie optymalnych rozwiązań.

Oferujemy:

·         stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o prace,

·         pełny pakiet narzędzi niezbędnych do wykonywania pracy,

·         możliwość rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, w tym odbycie praktyki do uprawnień budowlanych

·         miłą atmosferę w zgranym zespole.

Proszę o dopisanie do CV poniższego tekstu:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Lafrentz Polska zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych. Potwierdzam, że zapoznałem/-am się z klauzulą informacyjną RODO ją akceptuję"

Wielkopolskie

Dokładna lokalizacja
Wielkopolskie, Poznań, Junikowo
ID: 914587892