2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Podkarpackie
  5. Budowa / remonty - Sanok
Dodane 26 kwietnia 2024

Inżynier Budowy Robót Mostowych bez doświadczenia

Lokalizacja

Sanok

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

DETAL MOSTY – firma zajmująca się budową oraz remontami obiektów mostowych, działająca jako Generalny Wykonawca, poszukuje pracownika na stanowisko:

Inżynier Budowy Robót Mostowych

Opis stanowiska:

- Koordynacja oraz  nadzór robót mostowych

- Współpraca z biurem technicznym w zakresie zgłaszania zapotrzebowania sprzętowo –       materiałowego

- Bieżąca organizacja placu budowy oraz zaplecza socjalnego

Wymagania

- Nie wymagamy doświadczenia w budownictwie mostowym, swoją ofertę kierujemy również do absolwentów, studentów zaocznych który chcą rozpocząć pracę w Wykonawstwie

- Wykształcenie wyższe budowlane

- Prawo jazdy kategorii B

- Gotowość do pracy w delegacji

Oferujemy

- Umowa o pracę

- Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

- Niezbędne narzędzia pracy

- Przyjazną atmosferę w młodym i ambitnym zespole profesjonalistów

Miejsce pracy:

Obecnie rekrutujemy na budowy na Mazowszu oraz na Podkarpaciu.

Poza tym realizujemy zadania na terenie województw: małopolskiego, dolnośląskiego, i świętokrzyskiego

Lokalizacja

Sanok,

Podkarpackie

Podkarpackie, Sanok
ID: 912909748